Akıllı Depo Nedir?

Home Akıllı Depo Nedir?

Akıllı depo, lojistik alanında depolama hizmetini son derece sistemli şekilde yürütmeye yardımcı bir hizmettir. Bilindiği üzere lojistik alanında sunulan hizmetlerde depolama büyük bir önem taşıyor. Belirli maliyetler ile alınan ürünlerin sağlıklı şekilde korunması, zarara uğramamak ve başarılı işler ortaya çıkarmak için oldukça önemli. Akillidepo.com olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik planladığımız depolama sistemimiz ile eşyalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesine olanak sağlıyoruz.

Akıllı Depo Ne İşe Yarar?

Gerek gümrüklü gerekse serbest depolama alanlarımıza gelen tüm malzemelerinizi barkod okutma ile takip sistemimize giriyoruz. Böylelikle malzemelerinize ait kolilerin takibini sistem üzerinden yapabiliyoruz. Bu sayede ürünleriniz sorunsuz şekilde muhafaza ve teslim ediliyor.

 

Ekip olarak en güvenli hizmeti kesintisiz ve kusursuz şekilde alabilmeniz adına çalışıyoruz! Akıllı depo ile sizlerde eşyalarınızın güvenliğini en tasarruflu şekilde sağlayabilirsiniz.  Taşınma ya da teslimat gibi hususlarda akıllı depolarımızda güvenli barınan ürünlerinizi rahatlıkla takip edebilirsiniz. Böylelikle eşyalarınız zarar görmeden talep edilen yere teslim edilir.

 

Akıllı depolarımız 7/24 koruma sistemi ile tasarlanmıştır. Üstelik depolama hizmetleri sürecinde siz değerli müşterilerimizin tüm ürünleri sigorta kapsamında muhafaza edilmektedir.

 

Talep ettiğiniz takdirde web sayfamız üzerinden eş zamanlı takip gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda ürünlerin stoklarını da takip edebilmeniz mümkün. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz akıllı depo sistemimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Akıllı Depo hakkında tüm sorularınızı cevaplamak için sizi arayalım...